O NAS

Firma Optimum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest firmą zajmującą się szeroko pojętą energetyką w obszarze energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Wiedza branżowa i wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam na wprowadzenie rozwiązań, po zastosowaniu których obniżymy koszty energii elektrycznej.

Naszym głównym celem jest pozyskiwanie klienta biznesowego w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, gazu ziemnego oraz fotowoltaiki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę związana z przeprowadzeniem Audytów Energetycznych oraz Audytów Oświetlenia LED. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą produktów technicznych oraz ich montażem.

Jesteśmy grupą ludzi z pasją. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, a co za tym idzie zapewnienia wygody i zaspokojenia jego potrzeb.

W celu obniżenia kosztów energii w przedsiębiorstwie dokonujemy analizy parametrów dystrybucyjnych na podstawie danych historycznych. Na bazie pozyskanych informacji przeprowadzamy indywidualne kalkulacje pozwalające w pełni zoptymalizować koszty energii elektrycznej jak i gazu ziemnego w Państwa Przedsiębiorstwie.

Zapewniamy pełną obsługę jak i opiekę nad Przedsiębiorstwem wraz z przeprowadzeniem wszelkich formalności związanych z wprowadzeniem zmian w obrębie dystrybucji jak i procesie zmiany sprzedawcy.

Optimum Sp. z.o o.
ul. Adama Mickiewicza 29,
40-085 Katowice

Biuro Handlowe
ul. J. Gałeczki 61
41-500 Chorzów

NIP: 609-007-30-39
Spółka wpisana do rejestru Sądu Rejonowego w Kielcach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000608115