KARIERA

Jeżeli jesteś osobą energiczną, pełną pomysłów oraz jasno wyznaczasz sobie cele i do nich dążysz – Dołącz do nas.

Obecnie poszukujemy ludzi z pasją, którzy czerpią satysfakcję z pracy z Klientem biznesowym, indywidualnym i budowania z nimi długofalowych relacji. Jesteśmy czołową firmą na rynku rozwiązań energetycznych. We współpracy z Klientem stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi i wysokie standardy.

Poszukujemy osób na stanowisko:

LIDER SPRZEDAŻY – cała Polska

Opis stanowiska:
  • profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży,
  • odbywanie spotkań biznesowych,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie własnej bazy,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,
  • budowanie własnego zaplecza Klientów,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • raportowanie wyników pracy,
Wymagania:
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość),
  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania częstych spotkań  biznesowych,
  • sprawności w łączeniu nastawienia pro klienckiego z dbaniem o interesy organizacji,
  • zaangażowania, samodzielności, dobrej organizacji pracy,
  • skuteczności w dążeniu do rezultatów,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Co oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa agencyjna,
  • atrakcyjne zarobki (podstawa + wysokie prowizje od sprzedaży),
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • programy szkoleniowe,
  • możliwość budowania własnego zespołu handlowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@optimumspzoo.pl zawierające następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

DOŁACZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Optimum Sp. z.o o.
ul. Adama Mickiewicza 29,
40-085 Katowice

Biuro Handlowe
ul. Chorzowska 216
40-101 Katowice

NIP: 609-007-30-39
Spółka wpisana do rejestru Sądu Rejonowego w Kielcach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000608115